Komunikační kampaň krátkého animovaného filmu

Název práce: Komunikační kampaň krátkého animovaného filmu
Autor(ka) práce: Lavreniuk, Olena
Vedoucí práce: Vondra, Zdeněk
Oponenti práce: Horný, Stanislav
Předmětem bakalářské práce je návrh a praktické provedení marketingové kampaně 3D animovaného krátkého filmu 'Blue of the Sea' realizované v rámcích kurzu 4ME399 Multimediální projektový seminář na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Teoretická část práce obsahuje stručný popis základních prvků marketingové komunikace a specifiku filmového průmyslu. Praktická část se zabývá vytvořením konkretního marketingového plánu pro náš projekt, obsahuje analýzu trhu, výzkum cílové skupiny, volbu a implementace určitých marketingových aktivit.
Klíčová slova: Marketingová komunikace; Filmový marketing; Tvorba komunikační strategie; Komunikace nezávislých filmů; Krátký film
Název práce: Communication campaign of independent short film
Autor(ka) práce: Lavreniuk, Olena
Vedoucí práce: Vondra, Zdeněk
Oponenti práce: Horný, Stanislav
The subject of the thesis is the design and practical implementation of marketing campaigns based on 3D animated short film. 'Blue of the Sea' is implemented within the course 4ME399 Multimedia project seminar at the University of Economics in Prague. The theoretical part contains a brief description of the basic elements of marketing communication and the specifics of the film industry. The practical part deals with the creating of a marketing plan for the project, includes market analysis, target audience research, selection and implementation of certain marketing activities.
Klíčová slova: Communication of independent films; Marketing comunication; Creating a communication strategy; Film marketing; Short film

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky