Proces adaptace nových zaměstnanců ve vybrané společnosti

Název práce: Proces adaptace nových zaměstnanců ve vybrané společnosti
Autor(ka) práce: Maturová, Inha
Vedoucí práce: Šmíd, David
Oponenti práce: Legnerová, Kateřina
Tato bakalářská práce se zabývá procesem adaptace nových zaměstnanců ve vybrané společnosti. Její cílem je zjistit, jak probíhá adaptační proces nových zaměstnanců ve vybrané společnosti a zda odpovídá potřebám organizace v této oblasti. V praktické části se zabývám zkoumáním a vyhodnocením průběhu adaptačního procesu nově přijatých zaměstnanců ve vybraném podniku. V rámci praktického výzkumu bylo použito několik kvalitativních metod. První metodou je rozbor vnitropodnikové dokumentace věnované adaptačnímu procesu. Tou druhou je strukturovaný rozhovor s vedoucí personálního úseku vybrané společnosti. Výsledkem této práce je závěr, že adaptační proces ve vybrané společnosti naprosto odpovídá potřebám organizace.
Klíčová slova: adaptační plán; firemní klima; adaptační proces; hodnocení a zpětná vazba; adaptace
Název práce: Work-life balance
Autor(ka) práce: Maturová, Inha
Vedoucí práce: Šmíd, David
Oponenti práce: Legnerová, Kateřina
This bachelor work focuses on adaptation process of new employees in a particular company. The goal is determination of adaptation process and comparison with needs of the company on onboarding field. A few methods of quality research were used in application part. The first one is analysis of internal documents related to adaptation process. The second is application and analysis of structured inquiry of head of human resources department of the company. Application part of the work brings evaluation of analysed adaptation process.
Klíčová slova: onboarding plan; onboarding program; evaluation and feedback; corporate culture; onboarding

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra personalistiky