Procesní analýza výrobní společnosti

Název práce: Procesná analýza výrobnej spoločnosti
Jazyk práce: Slovensky
Témou tejto diplomovej práce je procesná analýza výrobnej spoločnosti. Hlavným cieľom je popísať, namodelovať a zhodnotit súčasný stav procesov. Vedlajším cieľom je návrh opatrení a doporučení na základe zistených nedostatkov. V teoretickej časti práce je popísané procesné riadenie s následným vysvetlením metód a metodík modelovania procesov. Ďalšia časť bude venovaná základným štandardom k vytváraniu procesných modelov. V praktickej časti tejto práce predstavím analyzovanú spoločnosť a následne aplikujem metódu, ktorá vzišla z časti teoretickej. Po namodelovaní súčasného stavu navrhnem potrebné opatrenia a zmeny na odstránenie identifikovaných problémov.
Klíčová slova: modelovanie biznis procesov; metódy modelovania procesov; procesná analýza
Název práce: Procesní analýza výrobní společnosti
Jazyk práce: Slovensky
Tématem této diplomové práce je procesní analýza výrobní společnosti. Hlavním cílem je popsat, namodelovat a zhodnotit současný stav procesů. Vedlejším cílem je návrh opatření a doporučení na základě zjištěných nedostatků. V teoretické části práce je popsané procesní řízení s následujícím vysvětlením metod a metodik modelování procesů. Další část bude věnovaná základním standardům pro vytváření procesních modelů. V praktické části této práce představím analyzovanou společnost a následně aplikuji metodu, jež vzešla z teoretické části. Po namodelování současného stavu navrhnu potřebné opatření a změny vedoucí k odstranění identifikovaných problémů.
Klíčová slova: modelování podnikových procesů; metody modelování procesů; procesní analýza
Název práce: Process analysis of production company
Jazyk práce: Slovensky
The topic of this thesis is the process analysis of the production company. The main goal is to describe, model and asses the recent status of processes. The additional goal is the measurements and recommendations proposal based on the evaluations. The process management is described in the introduction of the theory with subsequent explanation of methods and methodology of process modeling. The basic standards for process models creation is described in the next part of the thesis. The analyzed company will be introduced in the practical part of the paper and the method derived from the theoretical part will be applied. After modeling the recent status the necessary measures and changes will be introduced to eradicate the identified problems.
Klíčová slova: business processing modeling; Process analysis; business process modelling methods

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informační management
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky