Návrh informačního systému pro bytová družstva

Název práce: Návrh informačního systému pro bytová družstva
Autor(ka) práce: Mol, Martin
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Koláček, Libor
Účelem této práce bylo nejen vytvořit vývojovou základnu pro obdobné projekty, ale i navrhnout řešení ojedinělého způsobu registrace a vytváření komplexních webů bez znalosti programování. Cílem diplomové práce bylo vytvořit návrh informačního systému pro bytová družstva a následné testování realizované části tohoto návrhu. Základem práce bylo sestavení požadavků od stávajících předsedů bytových družstev a předsedů společenství vlastníků. Pro analýzu a návrh informačního systému byla použita analýza určená pro malé softwarové projekty. Návrh práce byl poté zrealizován, aby mohl být následně testován. Testování probíhalo na základě testovacích scénářů definovaných v návrhu. Návrh byl ověřen pomocí akceptačního protokolu, který prověřil všechny navržené scénáře.
Klíčová slova: bytové družstvo; Asp.NET; MMSP; realizace; návrh; portál; schůze; informační systém
Název práce: Proposal of the information system for housing associations
Autor(ka) práce: Mol, Martin
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Koláček, Libor
The purpose of this thesis was not only to create a development base for similar projects but also suggest solutions unique method of registration and the creation of complex Web sites without programming knowledge. The aim of the thesis was to design an information system for housing cooperatives and subsequent testing implementation of this proposal. The basis of this work was to build the requirements of existing housing cooperatives presidents and owners association presidents. For the analysis and design of information system was used analysis software designed for small projects (MMSP). This draft work was realized for subsequently testing. Testing was based on test scenarios defined in the proposal. The proposal was validated using the acceptance certificate, which examined all the proposed scenarios.
Klíčová slova: housing association; implementation; design; site; meetings; information system; Asp.NET; MMSP

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Kognitivní informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky