Analýza vývozních možností firmy Klatovské rybářství, a.s

Název práce: Analýza vývozních možností firmy Klatovské rybářství, a.s
Autor(ka) práce: Hofman, Jiří
Vedoucí práce: Müller, Štěpán
Oponenti práce: Mrkvičková, Alena
Cílem této práce je analyzovat vývozní možnosti společnosti Klatovské rybářství, a.s. do vybraných zemí (Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko). První kapitola se zabývá historií rybníkářství a rybářství v Čechách, producenty ryb v České republice a společnosti Klatovské rybářství. Druhá kapitola analyzuje trh s rybami, spotřebu ryb ve vybraných zemích a aktivitu Klatovského rybářství na tuzemském i zahraničním trhu. Třetí kapitola se věnuje SWOT analýze Klatovského rybářství. V poslední kapitole jsou analyzovány vývozní možnosti do jednotlivých zemí.
Klíčová slova: Klatovské rybářství, a.s.; produkce ryb; rybářství
Název práce: Analysis of export opportunies for company Klatovské rybářství, a.s
Autor(ka) práce: Hofman, Jiří
Vedoucí práce: Müller, Štěpán
Oponenti práce: Mrkvičková, Alena
The aim of this thesis is to analyze export opportunities for company Klatovské rybářství, a.s. in selected countries (Germany, Austria, Poland, Slovakia). The first chapter provides basic information about history of fish farming and fishing in Bohemia, Czech fish producers and company Klatovské rybářství. The second chapter gives a view on the world fish trade, the fish consumption in selected countries and activities of Klatovské rybářství on domestic and foreign markets. The third chapter contains SWOT analysis of company Klatovské rybářství, a.s. The last chapter gives an outlook to export opportunities in selected countries.
Klíčová slova: Klatovské rybářství, a.s.; fish trade; fish farming

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů