Finanční situace společnosti HC Dukla Jihlava

Autor(ka) práce: Kříženecká, Monika
Vedoucí práce: Kozáková, Petra
Oponenti práce: Fiala, Roman
Cílem diplomové práce je popsat a zhodnotit finanční situaci společnosti HC Dukla Jihlava s.r.o. a to nejen pomocí finanční analýzy, ale také komparací s jinými spor-tovními kluby. Situaci klubu sleduji za období od 1. 5. 2010 do 30. 4. 2016. Výsledkem mé práce bude posouzení situace na základě těchto finančních analýz a PESTEL analýzy a následné stanovení doporučení ke zlepšení situace.
Klíčová slova: PESTEL analýza; finanční analýza; HC Dukla Jihlava; ekonomika sportu
Název práce: The Financial Situation of HC Dukla Jihlava
Autor(ka) práce: Kříženecká, Monika
Vedoucí práce: Kozáková, Petra
Oponenti práce: Fiala, Roman
The aim of the diploma thesis is to describe and evaluate the financial situation of HC Dukla Jihlava s.r.o. Not only through financial analysis but also by comparison with other sports clubs. I am following the club's situation for the period from 1 May 2010 to 30 April 2016. The result of my work will be the assessment of the situation on the basis of these financial analyzes and PESTEL analysis and the subsequent determination of recommendations for improvement of the situation.
Klíčová slova: financial analysis; sport economics; PESTEL analysis; HC Dukla Jihlava

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu