Vývoj webových stránek s implementací webové analytiky

Název práce: Vývoj webových stránek s implementací webové analytiky
Autor(ka) práce: Kolařík, Miroslav
Vedoucí práce: Klán, Petr
Oponenti práce: Galba, Alexander
Cílem této bakalářské práce je vytvořit firemní webové stránky podle nejnovějších trendů a standardů. Součástí bude také inherentní implementace webové analytiky. Tyto stránky by měly informovat nové i stávající zákazníky, zvýšit povědomí o firmě a zároveň poskytovat data pro analýzu jejich využití. V teoretické části bude stručně popsán jazyk HTML, CSS a metody webové analytiky. Praktická část se zaměřuje na vývoj webových stránek, které budou optimalizovány pro mobilní zařízení, bude provedena jejich základní optimalizace pro vyhledávače, a nakonec implementována webová analytika s využití služeb Google Analytics.
Klíčová slova: HTML; CSS; web analytics; website; Google Analytics; responzivní design; SEO
Název práce: Website development with web analytics implementation
Autor(ka) práce: Kolařík, Miroslav
Vedoucí práce: Klán, Petr
Oponenti práce: Galba, Alexander
The aim of this bachelor thesis is to create a company website according to the latest trends and standards including inherit web analytics implementation. The website should inform new and current customers, raise public awareness about the company and provide data to analyze its usage. The theoretical part briefly describes key terms, such as HTML, CSS and web analytics methods. The practical part focuses on creating website optimized for mobile devices with a focus on basic search engine optimization and successful Google Analytics implementation.
Klíčová slova: HTML; web analytics; website; Google Analytics; CSS; responsive design; SEO

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky