Název práce: Komparace zadávání zakázek v režimu zákona a podle vybraných metodik a pravidel pro zakázky spolufinancované z ESI fondů
Autor(ka) práce: Doležel, Radek
Vedoucí práce: Štěpánek, Petr
Oponenti práce: Černý, Pavel
Cílem této bakalářské práce je srovnání postupů při zadávání veřejných zakázek podle zákona o zadávání veřejných zakázek a postupů při zadávání zakázek, které jsou zadávány podle metodických pokynů dvou vybraných operačních programů. První část práce se věnuje pojmům souvisejícím se zadáváním veřejných zakázek a jejich vymezení zákonem a jednotlivými metodickými pokyny. Ve druhé a třetí části je pozornost věnována postupům při zadávání veřejných zakázek, které vychází z metodických pokynů a srovnání těchto postupů se zákonem a mezi sebou navzájem. V poslední části jsou uvedeny a vyhodnoceny závěry, ke kterým autor při zpracování této bakalářské práce došel.
Klíčová slova: veřejné zakázky; zakázky spolufinancované z ESI fondů; zadávací řízení; výběrové řízení
Název práce: Comparison of procurement under the law and according to selected procurement methodologies and rules co-financed by ESI funds
Autor(ka) práce: Doležel, Radek
Vedoucí práce: Štěpánek, Petr
Oponenti práce: Černý, Pavel
The aim of this thesis is comparison of procedures of public procurement under the law and procedures of public procurement under the guidelines of the two selected operational programs. The first part deals with terms related to public procurement and definition of these terms in the law and in the guidelines. The second and third part is focused on procedures of public procurement according to guidelines and its comparison with the public procurement under the law and comparison with each other. In the last part are presented end evaluated conclusions that were identified during processing this thesis.
Klíčová slova: Public Procurement; Contracts co- financed by ESI funds; Procurement procedure; Selection procedure

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Podnikání a právo
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra podnikového a evropského práva