Strategie uvedení nového produktu na trh

Název práce: Strategie uvedení nového produktu na trh
Autor(ka) práce: Fialová, Petra
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Zeman, Jiří
Tato diplomová práce se zabývá přípravou marketingového plánu pro uvedení nového produktu na trh s plně automatickými kávovary. Cílem této práce je navrhnout kompletní marketingový plán rozpracovaný do jednotlivých kroků včetně analýzy trhu, navržení marketingových cílů a marketingové strategie založené na marketingovém mixu pro dosažení daných cílů.
Klíčová slova: Marketingová strategie; Marketingový mix; Rozpočet; Finanční plán ; Marketingové cíle; Situační analýza ; Uvedení nového produktu na trh ; Marketingový plán ; KPIs; Akční plán
Název práce: The strategy for launching a new product
Autor(ka) práce: Fialová, Petra
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Zeman, Jiří
This diploma thesis deals with preparation of marketing plan for launching a new product on market with full auto coffee machines. The aim of this thesis is to propose complete marketing plan divided into single steps including market analysis, definition of marketing objectives and marketing strategy based on marketing mix for achieving the objectives.
Klíčová slova: Budget ; Financial plan; Marketing mix ; Marketing strategy ; Action plan; Situation analysis ; KPIs; Launch of a new product ; Marketing plan; Marketing objectives

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací