Podnikatelský plán založení penzionu

Název práce: Podnikatelský plán založení penzionu
Autor(ka) práce: Gebauer, Mia
Vedoucí práce: Jenčková, Jiřina
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Diplomová práce má za cíl charakterizovat podnikání včetně ubytovacích služeb, nastínit základní informace o tvorbě podnikatelského plánu a poté zpracovat detailní podnikatelský plán na konkrétním penzionu. V úvodu práce se čtenář dozví základní informace o podnikání a rozčlenění ubytovacích služeb. Tyto informace předcházejí lepšímu pochopení praktické části, ve které se práce zaměřuje na konkrétní možnost podnikání založením penzionu v Karlových Varech. Po zpracování podnikatelského plánu bude finálně rozhodnuto, zda je podnikatelský záměr dobrou a především reálnou volbou do budoucího roku 2018.
Klíčová slova: CESTOVNÍ RUCH, PENZION; PODNIKATELSKÝ PLÁN, FINANČNÍ PLÁN, ANALÝZA KONKURENCE,; SWOT ANALÝZA, ANALÝZA RIZIK, ANALÝZA TRHU
Název práce: Entrepreneurship plan for a new guest house
Autor(ka) práce: Gebauer, Mia
Vedoucí práce: Jenčková, Jiřina
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Master thesis aims to define entrepreneurship including lodging services, shows basic information about how to create entrepreneurship plan and afterwards making particular one about a concrete guest house. In the introduction you will find out the basic information about entrepreneurship and also about dividing accommodation services. Those information precede better understanding of the practical part, in which thesis aims to concrete opportunities of entrepreneurship based on a guest house in Karlovy Vary.
Klíčová slova: ENTREPRENEURSHIP PLAN, FINANCIAL PLAN, ACCOMODATION PLAN; SWOT ANALYSIS, RISK ANALYSIS, MARKET ANALYTICS; TOURISM, GUEST HOUSE

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů