Podnikatelský plán na založení křesťanské kavárny

Název práce: Podnikatelský plán na založení křesťanské kavárny
Autor(ka) práce: Makumbirofa, Vivienne
Vedoucí práce: Čermáková, Elvíra
Oponenti práce: Krupka, Lukáš
Tato bakalářská práce se zaměřuje na problematiku vypracování podnikatelského plánu na založení křesťanské kavárny. Práce je rozdělena do dvou pomyslných částí. První část práce rozebírá analýzu podnikatelského plánu jako takového, a tudíž se zaměřuje na definice, pojmy a základní zásady podnikatelského plánu. V druhé části práce je poté sestaven reálný podnikatelský plán, který se opírá o teoretickou část a konkrétní data vycházející z reálného podnikatelského prostředí. Cílem této práce je vypracování podnikatelského plánu a poskytnutí odpovědi na otázku, zda je tento projekt proveditelný a životaschopný.
Klíčová slova: podnikatelský plán; kavárna; finanční plán
Název práce: Business plan to establish a Christian coffee house
Autor(ka) práce: Makumbirofa, Vivienne
Vedoucí práce: Čermáková, Elvíra
Oponenti práce: Krupka, Lukáš
This bachelor´s thesis focuses on creating a business plan to establish a christian coffee house. The work is devided into two imaginary parts. First part focuses on an analysis of a business plan in general and therefore provides definitions, concepts and basic principles of a business plan. In the second part of this thesis, the realistic business plan is assemblembled as it is based od the theoretical part and specific data from a real business environment. The aim of this thesis is the development of a business plan and answering the question of whether this project is feasible and viable.
Klíčová slova: Coffee house; Financial plan; Business plan

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací