Rozvoj IS pro studentskou organizaci

Autor(ka) práce: Dao, Ha My
Vedoucí práce: Palovská, Helena
Oponenti práce: Tomášková, Barbora
Tato bakalářská práce se zabývá analýzou již existující databáze a jejím rozvojem pro budoucí použití. Databáze náleží informačnímu systému zvanému BuddyIS, který je využíván studentskou neziskovou organizací ESN VŠE Praha - Buddy System. Cílem práce je konsolidace stávající databázové struktury, čehož lze dosáhnout pomocí refaktoringu a návrhu nových prvků. Práce je zpracována na základě znalosti fungování organizace a jejího operačního systému, které autorka získala svým působením v organizaci. Aktuální požadavky jsou vydedukovány z konzultací se zainteresovanými osobami. Přínosem práce je položený základ pro další rozvoj celého informačního systému a dále vzniklá dokumentace, která poslouží další generaci členů ve spolku.
Klíčová slova: databáze; refaktoring; design; nezisková organizace; informační systém
Název práce: Development of IS for student organization
Autor(ka) práce: Dao, Ha My
Vedoucí práce: Palovská, Helena
Oponenti práce: Tomášková, Barbora
This bachelor thesis deals with the analysis of the existing database and its development for future use. The database belongs to an information system called BuddyIS, which is used by the student non-profit organization ESN VŠE Praha - Buddy System. The aim of the thesis is to consolidate the existing database structure, which can be achieved by refactoring and design of new elements. This thesis is based on the knowledge of the organization´s processes, which the author gained through her activity in the organization. Current requirements are inferred from consultations with the members of the organization. The benefit of the thesis is the basis for further development of the whole information system and further documentation that will serve the next generation of organization members.
Klíčová slova: database; design; refactoring; information system; nonprofit organization

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky