Business model startupu a implementace jeho řešení

Název práce: Business model startupu a implementace jeho řešení
Autor(ka) práce: Nguyen, Phuong Quang
Vedoucí práce: Novotný, Ota
Oponenti práce: Daněk, Lukáš
Práce se zabývá návrhem řešení pro rozvoj a zpeněžení projektu jménem Non La. Jedná se o projekt, který se snaží naučit vařit vietnamská jídla. Hlavním cílem práce je podnikový plán a finanční plán, který by měl poskytnout náhled na návrhy řešení a zpeněžení projektu. Teoretická část je věnovaná výkladu o podnikatelském plánu, lean startup metodě, marketingu na internetu a sociálních sítí. Praktická část se skládá z businessového plánu, finančního plánu a IT řešení. V závěru práce zhodnotím dosažené cíle a přínos práce.
Klíčová slova: Business plan; Finanční plán; Webové stránky; Startup; Podnikatelský plán; Marketingová a prodejní stra; Lean startup; Lean Canvas
Název práce: Business model of a startup and implementation of its solutions
Autor(ka) práce: Nguyen, Phuong Quang
Vedoucí práce: Novotný, Ota
Oponenti práce: Daněk, Lukáš
The aim of this bachelor thesis is to propose a solution for expansion and monetizing project called Non La. It is a project, that is teaching interested how to cook traditional Vietnamese dishes. The solution will be presented via a business plan and financial plan. The theory part of the bachelor thesis is explaning what is a business plan, financial plan, lean startup approach, marketing on internet, social network, CPM and PPC campaign on Facebook, because they will the main marketing tool for the project. As for the practice part, it will consist of a business plan, financial plan and IT solutions. At the end of the work, there will be a chapter refering to the contribution of the thesis, whether it reached its goals.
Klíčová slova: Startup; Marketing and selling strategy; Lean startup; Lean canvas; Financial Plan; Business Plan; Website

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky