Hodnocení efektivnosti investičního projektu

Název práce: EHkonomicheskaya ocenka ehffektivnosti investicionnogo proekta v sisteme upravleniya predpriyatiem
Jazyk práce: Русский
Ob"ektom issledovaniya yavlyaetsya investicionnyj proekt po organizacii predpriyatiya po proizvodstvu mekhovyh izdelij. Predmet issledovaniya ocenka ehffektivnosti investicionnogo proekta po organizacii predpriyatiya po proizvodstvu po poshivu mekhovyh izdelij. Cel'yu bakalavrskoj raboty yavlyaetsya ehkonomicheskaya ocenka ehffektivnosti investicionnogo proekta OOO Ob"ekt v sisteme upravleniya predpriyatiem i predlozheniya po sovershenstvovaniyu ehkonomicheskoj ehffektivnosti investicionnogo proekta OOO Ob"ekt. Bakalavrskaya rabota sostoit iz: vvedeniya, 3 glav, zaklyucheniya, spiska literatury i prilozheniya. V pervoj glave vnimanie udeleno teoreticheskim podhodam k ocenke ehffektivnosti investicionnogo proekta. Vo vtoroj glave provoditsya analiz i raschet ehkonomicheskoj ehffektivnosti investicionnogo proekta OOO Ob"ekt. V tret'ej glave rasschityvaetsya ehkonomicheskaya ocenki ehffektivnosti, obosnovyvaetsya ehkonomicheskaya celesoobraznost', issleduetsya i rasschityvaetsya vozmozhnosti povysheniya ehkonomicheskoj ehffektivnosti investicionnogo proekta Ob"ekt.
Klíčová slova: ehffektivnost'; Ocenka; investicii; proekty
Název práce: Hodnocení efektivnosti investičního projektu
Jazyk práce: Русский
Cílem studie je investiční projekt na organizaci firmy na výrobu kozesina výrobků. Předmět studia hodnocení efektivnosti investičního projektu na organizaci podniku na výrobu na siti kozesina výrobků. Cílem bakalarska práce je ekonomické posouzení efektivnosti investičního projektu LLC Objekt v systému řízení podniku a návrhy na zlepšení ekonomické efektivnosti investičního projektu LLC Objekt. Bakalarska práce se skládá z úvodu, 3 kapitol, závěr, seznam literatury a přílohy. V první kapitole je pozornost věnována teoretickým pristupam k hodnocení efektivnosti investičního projektu. Ve druhé kapitole je provedena analýza a výpočet ekonomické efektivnosti investičního projektu LLC Objekt. Ve třetí kapitole se počítá ekonomická posouzení účinnosti, dokazují, ekonomické proveditelnosti, zkoumá a vypočítává možnosti zvýšení ekonomické efektivnosti investičního projektu Objekt.
Klíčová slova: efektivnost; Hodnocení; investice; projekty
Název práce: Economic evaluation of the effectiveness of the investment project in the enterprise management system
Jazyk práce: Русский
The object of the research is an investment project for the organization of an enterprise for the production of fur products. The subject of the research is the evaluation of the effectiveness of the investment project for the organization of an enterprise producing fur garments. The aim of the bachelor's work is the economic evaluation of the effectiveness of the investment project LLC Object in the enterprise management system and proposals for improving the economic efficiency of the investment project LLC Object. Bachelor's work consists of an introduction, 3 chapters, conclusion, a list of references and an appendix. The first chapter focuses on theoretical approaches to assessing the effectiveness of an investment project. The second chapter analyzes and calculates the economic efficiency of the investment project LLC Object. The third chapter calculates the economic evaluation of efficiency, proves the economic feasibility, explores and calculates the possibility of increasing the economic efficiency of the investment project Object.
Klíčová slova: investment; efficiency; Evaluation; projects

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Ekonomika predprijatija i menedžment
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie