Podnikatelský plán na eSports bar

Název práce: Podnikatelský plán na eSports bar
Autor(ka) práce: Frajt, Matěj
Vedoucí práce: Svobodová, Ivana
Oponenti práce: Novák, Martin
Diplomová práce se zabývá vypracováním podnikatelského plánu pro realizaci eSports baru v Praze a je tvořena třemi částmi. Teoretická část má seznámit čtenáře se základními pojmy týkajících se podnikání, problematikou malých a středních podniků a strukturou podnikatelského plánu, jehož samotná realizace je dále předmětem praktické části práci. Metodologická část se zabývá primárním marketingovým výzkumem. Cílem práce je vyhodnotit realizovatelnost a životaschopnost projektu.
Klíčová slova: zakladatelský rozpočet; analýza konkurence; analýza rizik; marketingový plán; podnikatelský plán; malé a střední podniky; podnikání; bar; eSports; analýza zákazníků; finanční analýza
Název práce: Business plan for an eSports bar
Autor(ka) práce: Frajt, Matěj
Vedoucí práce: Svobodová, Ivana
Oponenti práce: Novák, Martin
The aim of this masters thesis is to demonstrate a business plan tailored for an eSports bar located in Prague, which consists of three sections. Theoretical part introduces the reader basic terminology of entrepreneurship, environment of small and medium enterprises and the structure of a business plan, realization of which is the subject of practical part. Methodical part deals with a primary marketing research. The main purpose of the thesis is to evaluate the feasibility and the viability of the project.
Klíčová slova: risk analysis; marketing plan; financial analysis; business plan; small and medium enterprises; customers analysis; bar; eSports; competition analysis; founding budget; entrepreneurship

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra podnikání