Název práce: Vytvoření metodiky pro řízení projektů na vývojovém pracovišti společnosti AŽD, a.s
Autor(ka) práce: Römer, Filip
Vedoucí práce: Hrůzová, Helena
Oponenti práce: Konarski, Jan
Cílem této práce je vypracování systematického a dostatečně podrobného návodu k řízení projektů pro nové i stávající projektové manažery na vývojovém pracovišti společnosti AŽD Praha s.r.o. Analytická část rozebere vývoj projektového managementu na vývojovém pracovišti a logický sled událostí vedoucí k potřebě zavedení systémového řízení projektů. Hlavní částí práce je její návrhová část, ve které je již samotná metodika řízení projektů a podmínky pro zajištění její účinnosti.
Klíčová slova: Metodika projektového managementu; SWOT analýza; řízení projektů vedené předmětem plnění
Název práce: Designing a methodology for project management in the Development department of the company AŽD Prague Ltd
Autor(ka) práce: Römer, Filip
Vedoucí práce: Hrůzová, Helena
Oponenti práce: Konarski, Jan
The aim fot his work is to develop a systematic and sufficiently detailed instructions for project management. It should serve for the existing and new project managers in the development department. The analytical part takes to pieces the evolution of project management in the workplace and the logical sequence of events leading to the need of a new project management systém. The main part is the design one, which is the actual project management methodology and conditions ensuring its effectiveness.
Klíčová slova: SWOT analysis; management of projects under the subject of performance; Project management methodology

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu