Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců ve společnosti B. Braun Medical s.r.o

Název práce: Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců ve společnosti B. Braun Medical s.r.o
Autor(ka) práce: Bartošová, Barbora
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Litavský, Ondřej
Bakalářská práce se zabývá problematikou vzdělávání a rozvoje zaměstnanců ve společnosti B. Braun Medical s.r.o. Cílem práce je popis vzdělávacího a rozvojového systému v dané společnosti včetně analýzy spokojenosti jejích pracovníků s nastavením a funkčností tohoto systému v praxi. Pro získání potřebných informací je využito metody dotazníkového šetření, přičemž výstupy jsou následně sumarizovány pomocí analýzy SWOT. Práce je rozdělena na dva základní celky, a to na část teoretickou a empirickou. Teoretická část popisuje zejména průběh podnikového vzdělávání a část empirická pak odráží skutečnost na příkladu analyzovaného podniku. Přínosem práce je navrhnutí opatření, která by mohla vést k vylepšení současného systému vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v dané společnosti.
Klíčová slova: B. Braun; lidské zdroje; vzdělávání zaměstnanců; rozvoj zaměstnanců
Název práce: Employee Training and Development in B. Braun Medical s.r.o
Autor(ka) práce: Bartošová, Barbora
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Litavský, Ondřej
This bachelor thesis deals with the topic of employee education and development in B. Braun Medical s.r.o. The aim of this thesis is to describe the internal education and development system including analyzing the employee satisfaction with the setting and practical functioning of this system. There was performed a survey amongst employees of this company in order to gather all the necessary information. The outcomes are suddenly summarized using SWOT analysis. This thesis is divided into two main parts, one part is theoretical and the other one is empirical. The theoretical part describes mainly the processing of company education system and the empirical one explains the reality by way of an example of the analyzed company. The biggest merit of this thesis is to make a suggestion of necessary measures that could lead to improving the current processes concerning employee education and development within the given company.
Klíčová slova: B. Braun; Human Resources; Employee Development; Employee Training

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra personalistiky