Zavedení reportingového systému v konkrétní společnosti

Název práce: Zavedení reportingového systému v konkrétní společnosti
Autor(ka) práce: Pavlová, Tereza
Vedoucí práce: Matyáš, Ondřej
Oponenti práce: Fibírová, Jana
Předmětem diplomové práce je zavedení nového reportingového systému ve společnosti EDUA Group, s.r.o. Prvním cílem práce je analýza stávajícího stavu reportů. Součástí tohoto cíle je analýza zdrojových systémů společnosti, controllingu a samotných reportů. Na základě těchto poznatků byl stanoven druhý cíl práce, a to návrh nových reportů. S tímto cílem souvisí návrhy na zlepšení stávající situace v reportingu společnosti.
Klíčová slova: Controlling; Reporting; Report; Marže; Alokace; Kalkulace; Náklady; Edua Group, s.r.o.
Název práce: Implementation of the reporting system in a particular company
Autor(ka) práce: Pavlová, Tereza
Vedoucí práce: Matyáš, Ondřej
Oponenti práce: Fibírová, Jana
The main concern of this master thesis is the introduction of a new reporting system at EDUA Group, s.r.o. The first goal of the thesis is to analyse the current condition of the reports. Part of this goal is to analyse the company's source systems, controlling, and the reports themselves. The second goal of the thesis was determined thanks to this findings. The second goal is the proposal of the new reports. With this goal are linked the proposals how to improve the current situation in company reporting.
Klíčová slova: Costs; EDUA Group, s.r.o.; Margins; Allocation; Calculation; Controlling; Report; Reporting

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra manažerského účetnictví