Návrh komunikační strategie společnosti Euro Frigo Praha

Autor(ka) práce: Feldová, Kristýna
Vedoucí práce: Král, Petr
Oponenti práce: Machek, Martin
Diplomová práce s názvem Návrh komunikační strategie společnosti Euro Frigo Praha má za cíl navrhnout komunikační kampaň přesně na míru potřebám a finančním možnostem vybrané společnosti. Společost Euro Frigo Praha, která na český trh dováží ryby a mořské plody, dosud nerozvíjela žádné rozsáhlé marketingové aktivity. Tato práce ma za cíl dokázat, že i malá česká firma s velmi omezeným rozpočtem, může realizovat efektivní komunikační kampaň, při volbě vhodného marketingového sdělení a komunikačního mixu.
Klíčová slova: marketingová komunikace; komunikační strategie; komunikační kampaň; marketing malých firem
Název práce: Proposal of communication strategy for Euro Frigo Praha
Autor(ka) práce: Feldová, Kristýna
Vedoucí práce: Král, Petr
Oponenti práce: Machek, Martin
Diploma thesis named Proposal of communication strategy for Euro Frigo Praha aims at proposing communication campaign that perfectly responds needs and financial possibilities of chosen company. Euro Frigo Praha is a company that imports fish and seafood to Czech market. The management of company has not developed almost any marketing activities since the company was found many years ago. This thesis aims at proving that also small Czech company with very limited budget can implement effective communication campaign when choosing suitable marketing message and communication mix.
Klíčová slova: communication strategy; communication campaign; marketing of small companies; marketing strategy

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů