Osobnost učitele v ekonomickém vzdělávání

Název práce: Osobnost učitele v ekonomickém vzdělávání
Autor(ka) práce: Rodová, Eliška
Vedoucí práce: Krpálková Krelová, Katarína
Oponenti práce: Berková, Kateřina
Tato diplomová práce je zaměřena na osobnost učitele v ekonomickém vzdělávání. Cílem bylo nejen získat ucelený obraz o problematice osobnosti učitele v ekonomickém vzdělávání, ale také zjistit, zda menstruační cyklus ovlivňuje osobnost učitele v ekonomickém vzdělávání. V práci jsou shrnuty dokumenty, projekty a výsledky výzkumu vztahující se k této problematice.
Klíčová slova: time management; feminizace; osobnost učitele; Osobnost menstruační cyklus ; menstruační cyklus
Název práce: The personality of teachers of economics
Autor(ka) práce: Rodová, Eliška
Vedoucí práce: Krpálková Krelová, Katarína
Oponenti práce: Berková, Kateřina
This thesis is focused on the personality of teachers of economics. The aim was not only to obtain a comprehensive picture of their personalities but also to determine whether the menstrual cycle affects their personalities. The relevant documents, projects and research results related to this issue are summarized in this thesis.
Klíčová slova: time management; feminisation; teacher personality; Personality; menstrual cycle

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Učitelství ekonomických předmětů pro střední školy
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra didaktiky ekonomických předmětů