Využití obsahového marketingu na příkladu fotografického projektu Couple Memory

Název práce: Využití obsahového marketingu na příkladu fotografického projektu Couple Memory
Autor(ka) práce: Matoušek, Petr
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Truhlář, Filip
Práce je zaměřena na využití obsahového marketingu u začínajícího fotografického projektu. Popisuje kroky od využití person, přes optimalizaci pro vyhledávače a využití blogu a sociálních sítí pro účely zvýšení povědomí o nové značce. Teoretická část se zabývá tím, co vůbec obsahový marketing je a jeho příbuznými tématy. Využití obsahového marketingu je poté ukázáno v praktické části na reálném začínajícím fotografickém projektu.
Klíčová slova: Optimalizace pro vyhledávače; Online komunikace; Online marketing; Fotografování; Obsahový marketing
Název práce: Usefulness of content marketing on the example of photographic project called Couple Memory
Autor(ka) práce: Matoušek, Petr
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Truhlář, Filip
This thesis is focused on the usefulness of content marketing on a new project related to photography. It describes various steps from usage of personas, search engine optimization, to usage of a blog and social networks to increase brand awareness. Theoretic part provides information about content marketing and related topics. The usage of content marketing is described in practical part on a new real photographic project.
Klíčová slova: Photography; Content marketing; Online marketing; Search engine optimization; Online communication

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky