Proces výroby kuchařské knihy od grafického návrhu po kompletaci do tisku

Název práce: Proces výroby kuchařské knihy od grafického návrhu po kompletaci do tisku
Autor(ka) práce: Nguyen, Huyen Duong
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Phung, Hyu Nghia
Bakalářská práce přináší ucelený vhled do výrobního procesu kuchařské knihy. V teoretické části práce objasňuje základní pojmy spjaté se vznikem knihy jako takové: formát, papír, layout, sazba, výběr barev a písma. Praktická část aplikuje teoretické poznatky, od počáteční myšlenky a návrhu, až po fotografování a závěrečné sazby do tisku. Cílem práce je vytvořit ucelený návod pro všechny, kteří by si chtěli udělat ku-chařku svépomocí.
Klíčová slova: kniha; kuchařská kniha; tvorba knihy; sazba; publikace
Název práce: The process of producing a cookbook from graphic design to a print file
Autor(ka) práce: Nguyen, Huyen Duong
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Phung, Hyu Nghia
This bachelor thesis provides a complete insight into the production process of the cookbook. The theoretical part explains the basic concepts connected with the creation of the book such as: format, paper, layout, typesetting, selection of colors and fonts. The practical part applies the theoretical knowledge from the initial idea and design, photography to final typesetting and print.The aim of this work is to create a comprehensive guide for all who would like to make a cookbook on their own.
Klíčová slova: book; cookbook; book creation; typesetting; publications

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky