Implementace měření klientské spokojenosti v prostředí pojišťovny

Název práce: Implementace měření klientské spokojenosti v prostředí pojišťovny
Autor(ka) práce: Forman, Petr
Vedoucí práce: Novotný, Ota
Oponenti práce: Eisler, Jan
Diplomová práce je zaměřena na měření klientské spokojenosti v prostředí pojišťovny. Jejím cílem je navrhnout konkrétní způsoby měření klientské spokojenosti, vytvořit funkční návrh a implementovat zvolené řešení do vybrané firmy. Teoretická část je věnována představení možných metod a způsobů měření klientské spokojenosti a kritické analýze vybraných metod. Obsahem praktické části je pak implementace vybrané metody Net Promoter Score do společnosti spolu s nastavením reportingu naměřených výsledků.
Klíčová slova: klientská spokojenost; NPS; pojišťovna; Power BI; SSIS; Teradata
Název práce: Implementation of measuring customer satisfaction in the environment of insurance company
Autor(ka) práce: Forman, Petr
Vedoucí práce: Novotný, Ota
Oponenti práce: Eisler, Jan
The diploma thesis deals with measuring of customer satisfaction in the environment of insurance company. Its aim is to design specific ways of measuring customer satisfaction, to create a functional design and to implement the chosen solution into the company. The theoretical part is devoted to introducing possible methods and methods of measuring customer satisfaction and critical analysis of selected methods. The practical part is the implementation of the selected method Net Promoter Score into the company together with the reporting of measured results.
Klíčová slova: customer satisfaction; insurance company; NPS; Power BI; SSIS; Teradata

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Podniková informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky