Podnikatelský plán na založení kadeřnictví a eventuálních doplňkových služeb

Název práce: A business plan for the establishment of a hair salon, and possible additional services
Autor(ka) práce: Quaglio, Inka
Vedoucí práce: Čermáková, Elvíra
Oponenti práce: Zadražilová, Dana
Jazyk práce: English
The bachelor thesis deals with the business plan, whose primary goal is to introduce the overall concept of business, respectively. business plan to stakeholders. The aim of the thesis is to develop a business plan for the operation of a hairdressing salon so that it contains all the information related to the establishment of the business. The partial objective is to assess the feasibility of the business plan and to find out whether the business will prosper or not.
Klíčová slova: founding budget; business plan; business concept
Název práce: Podnikatelský plán na založení kadeřnictví a eventuálních doplňkových služeb
Autor(ka) práce: Quaglio, Inka
Vedoucí práce: Čermáková, Elvíra
Oponenti práce: Zadražilová, Dana
Jazyk práce: English
Bakalářská práce se věnuje problematice podnikatelského plánu, jehož primárním cílem je představit celkovou koncepci podniká, resp. konkrétního podnikatelského záměru zúčastněným subjektům. Cílem bakalářské práce je vypracovat podnikatelský plán pro provozování kadeřnického salonu tak, aby obsahoval veškeré informace, které souvisí se založením podniku. Dílčím cílem je posouzení proveditelnosti podnikatelského plánu a nalezení odpovědi na otázku, zda bude podnik prosperovat či nikoliv.
Klíčová slova: podnikatelský záměr; koncepce podnikání; podnikatelský plán; zakladatelský rozpočet

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Manažer obchodu
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací