Logistické procesy ve vybrané firmě

Název práce: Logistické procesy ve vybrané firmě
Autor(ka) práce: Sichka, Valeriya
Vedoucí práce: Mervart, Michal
Oponenti práce: -
Tato bakalářská práce se zabývá logistickými procesy ve vybrané společnosti Zentiva, k.s., která je jednou z největších farmaceutických firem v Evropě. Teoretická část práce vysvětluje základní pojmy z oblasti logistiky, historie a procesy, které se vztahují k praktické části této práce. Praktická část obsahuje informace o vybrané společnosti, popis konkrétních logistických procesů a činnosti, které firma využívá. Cílem práce je analyzování procesů jak z procesního, tak i finančního hlediska, zjištění nedostatků a návrh možných řešení.
Klíčová slova: analýza; logistické procesy; skladování; logistika
Název práce: Logistics processes in the chosen company
Autor(ka) práce: Sichka, Valeriya
Vedoucí práce: Mervart, Michal
Oponenti práce: -
This Bachelor`s Thesis focused on the analysis of logistics processes in the selected company Zentiva, k.s., which is one of the largest pharmaceutical companies in Europe. The theoretical part of the thesis explains the basic concepts of logistics, history and processes related to the practical part of this thesis. The practical part contains information about selected company, description of particular logistics processes and activities that the company uses. The aim of the thesis is to analyze processes both from the procedural and financial point of view, to identify its weaknesses and to suggest possible solutions.
Klíčová slova: logistics processes; logistics; analysis; warehousing

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra logistiky

Datum zadání práce: 10. 5. 2017
Datum podání práce: 13. 5. 2019
Datum obhajoby: 2019

Soubory budou k dispozici až po obhajobě práce.