Finanční analýza a finanční plán společnosti Butterland, s.r.o

Název práce: Finanční analýza a finanční plán společnosti Butterland, s.r.o
Autor(ka) práce: Viktorin, Martin
Vedoucí práce: Šmídová, Radana
Oponenti práce: Síleš, Radek
Cílem této bakalářské práce je provést finanční analýzu začínající společnosti ABC, s.r.o. za období 2017 a 2018 a nastínit její budoucí vývoj v roce 2019.Práce je rozdělena do tří hlavních částí. První část se zabývá vysvětlením metodických postupů při výpočtu jednotlivých ukazatelů, které jsou následně aplikovány v druhé praktické části pro zhodnocení finanční situace vybrané společnosti. Tyto ukazatele dále porovnáváme s konkurenčními podniky. Vybranými metodami jsou horizontální a vertikální analýza účetních výkazů, analýza poměrových ukazatelů, SWOT analýza a v závěrečné poslední fázi je proveden finanční plán a celkové zhodnocení zdraví společnosti a postavení mezi konkurencí.
Klíčová slova: vývoj společnosti; finanční analýza; SWOT analýza; prognóza budoucího vývoje
Název práce: Financial analysis and financial of ABC, s.r.o
Autor(ka) práce: Viktorin, Martin
Vedoucí práce: Šmídová, Radana
Oponenti práce: Síleš, Radek
Aim of this barchelor thesis is to perform financial analysis of young company ABC, s.r.o. for the period 2017 to 2018 and to outline its most likely future development in 2019.
Klíčová slova: SWOT analysis; prognosis of future development; financial analysis

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 1. 2. 2019
Datum podání práce: 31. 5. 2019
Datum obhajoby: 2019

Soubory budou k dispozici až po obhajobě práce.