Optimalizace obsahu pro zvýšení e-shop prodejů

Název práce: Optimalizace obsahu pro zvýšení e-shop prodejů
Autor(ka) práce: Vagnerová, Jana
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Kouřimská, Klára
Práce nabízí nový způsob optimalizace internetového obsahu prostřednictvím generování popisů pro zvýšení e-shop prodejů. Pomocí případové studie analyzuje efektivitu tvorby generovaného obsahu pro vyhledávače Google a Seznam. Práce je navíc doplněna zhodnocením ekonomických faktorů použití generovaných popisů a nastíněním budoucí perspektivy tohoto řešení.
Klíčová slova: optimalizace pro vyhledávače; generování elektronického obsahu; SEO; generování popisů produktů
Název práce: Optimization of web content creation in order to increase e-shop sales
Autor(ka) práce: Vagnerová, Jana
Vedoucí práce: Olšanová, Květa
Oponenti práce: Kouřimská, Klára
This thesis offers a new approach to web content creation provided by generating descriptions in order to increase sales of e-shops. It is organized in a form of case study which offers analysis on how Google and Seznam search engines react to this new way of content creation. Moreover, this paper also suggests what economic factors should be taken in mind before creating generated descriptions and a short overview of a future perspective.
Klíčová slova: Search Engine Optimization; Generated descriptions; Generated web content; SEO

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů