Internetová propagace společnosti NH Car, s.r.o

Autor(ka) práce: Švec, Jakub
Vedoucí práce: Volfová, Jitka
Oponenti práce: Průša, Přemysl
Tato bakalářská práce se zabývá internetovou propagací autorizovaného prodejce automobilů, společnosti NH Car s.r.o. Cílem této práce je navrhnout opatření ke zlepšení internetové propagace této společnosti. Tato opatření vycházejí z provedené analýzy úspěšnosti jednotlivých internetových kanálů a nástrojů, které tato společnost využívá.
Klíčová slova: Internetový marketing; Marketing; NH Car s.r.o.; Facebook; Instagram; Sociální sítě; Internet; Prodejce automobilů; YouTube; Webové stránky
Název práce: Internet promotion of NH Car s.r.o. company
Autor(ka) práce: Švec, Jakub
Vedoucí práce: Volfová, Jitka
Oponenti práce: Průša, Přemysl
This bachelor thesis describes internet marketing of one Prague based car dealer - NH Car s.r.o. It also offers short introduction of main internet channels and tools, which are being used to maintain internet promotion. The practical usage of these channels and tools is demonstrated with the help of success analysis. This analysis utillizes the results of questionnaire and the author's observation.Afterwards the flaws are identified and potential solutions presented.
Klíčová slova: Marketing; Facebook; Social netwoks; Car dealer; YouTube; Internet promotion; NH Car s.r.o.; Web site

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací