Podnikatelský plán truhlářství KOHN

Autor(ka) práce: Buchtová, Kristýna
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Habrmanová, Blanka
Cílem diplomové práce je vytvořit podnikatelský plán pro nově vznikající truhlářství KOHN v Olomouckém kraji. Firma je zaměřena na výrobu nábytku ze dřeva na zakázku. Práce je rozdělena na tři části. Teoretická část popisuje specifika podnikání ve dřevozpracujícím průmyslu, trendy nábytkářského oboru, rizika malých firem a strukturu podnikatelské plánu. Návrh podnikatelského plánu truhlářství KOHN bude vycházet z výsledků kvalitativního výzkumu. Metodologická část je postavena na technice focus group a na hloubkových rozhovorech s jednotlivci. Praktická část pak obsahuje konkrétní podnikatelský plán pro začínající truhlářství KOHN.
Klíčová slova: Podnikatelský plán ; focus group; slow design
Název práce: Business plan of joinery KOHN
Autor(ka) práce: Buchtová, Kristýna
Vedoucí práce: Müllerová, Jana
Oponenti práce: Habrmanová, Blanka
The goal of my master thesis is to create a business plan for a new joinery KOHN in the Olomouc region. KOHN joinery focuses on custom-made wooden furniture. This thesis is divided into three sections. The theory section describes specifics of entrepreneurship in joinery and carpentry, trends in furniture-making, small-scale enterprise risks and a structure of the business plan. The proposal of the business plan is based on results of a qualitative research. Methodology section is based on focus group technique and in-depth interviews with individuals. Practical section contains concrete plan for new joinery KOHN.
Klíčová slova: Business plan; focus group; slow design

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Arts Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská