Redesign informačního systému pro pěvecký sbor

Název práce: Redesign informačního systému pro pěvecký sbor
Autor(ka) práce: Půta, Michal
Vedoucí práce: Kozlík, Petr
Oponenti práce: Dědic, Filip
Předmětem bakalářské práce je návrh a implementace vylepšení některých součástí informačního systému Sborio pro organizaci činnosti pěveckých sborů.Cílem práce je pomocí metodiky designu zaměřeného na uživatele navrhnout a průběžně otestovat vylepšení prostředí informačního systému. Je tak učiněno na základě rozhovorů se členy sboru a na základě dat z webových analytik.Systém je po implementaci vylepšení pro uživatele snáze pochopitelný, použitelný a postupně může být rozšířen mezi více sborů.
Klíčová slova: informační systém; uživatelské testování; design zaměřený na uživatele; pěvecký sbor
Název práce: Choir management system redesign
Autor(ka) práce: Půta, Michal
Vedoucí práce: Kozlík, Petr
Oponenti práce: Dědic, Filip
This bachelor thesis focuses on redesigning specific parts of the user interface within choir information system called Sborio.The aim of the thesis is to design and continuously test multiple improvements of the user interface using user centered design. This is achieved using deep interviews with the users as well as analysing data from web analytics.The result is after implementing to the current system easily understandable, usable and ready to be delivered amongst other choirs.
Klíčová slova: choir; user testing; information system; user centered design

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky