Název práce: International Audit Differences. Comparison of International Standards on auditing used in EU and Tajikistan´s auditing standards
Autor(ka) práce: Ganiev, Manuchehr
Vedoucí práce: Králíček, Vladimír
Oponenti práce: Tyl, Jan
Jazyk práce: English
This thesis is focused on the International Audit standards, as we know, they vary from country to country. The following studies are aimed to analyze international auditing standards used in the Republic of Tajikistan. Main task is to define all differences between audit standards used in the Tajikistan Republic and in European Union and state the reason for them through detailed study. After a detailed study of an audit in the Tajikistan Republic, I will give recommendations, which will help to increase the level of auditing in a country.
Klíčová slova: Audit; Auditing; European Union; Tajikistan; Audit standards; Comparison
Název práce: Rozdíly v mezinárodním auditu. Srovnání mezinárodních auditorských standardů používaných v auditorských standardech EU a Tádžikistánu
Autor(ka) práce: Ganiev, Manuchehr
Vedoucí práce: Králíček, Vladimír
Oponenti práce: Tyl, Jan
Jazyk práce: English
Tato práce je zaměřena na mezinárodní auditorské standardy, jak víme, liší se v jednotlivých zemích. Následující studie jsou zaměřeny na analýzu mezinárodních auditorských standardů používaných v Tádžické republice. Hlavním úkolem je definovat všechny rozdíly mezi auditorskými standardy používanými v Tádžikistánské republice a v Evropské unii a podrobně je prostudovat důvod. Po podrobné studii auditu v Tádžikistánské republice uvedu doporučení, která pomohou zvýšit úroveň auditu v zemi.
Klíčová slova: Audit; European Union; Tajikistan; Auditing; Audit standards; Comparison

Studijní program / obor: Finance and Accounting
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra finančního účetnictví a auditingu

Datum zadání práce: 29. 11. 2017
Datum podání práce: 26. 5. 2020
Datum obhajoby: 2020

Soubory budou k dispozici až po obhajobě práce.