Finanční analýza FK FOTBAL TŘINEC a.s

Autor(ka) práce: Dubský, David
Vedoucí práce: Heršálek, Petr
Oponenti práce: Kodl, Matyáš
Cílem této bakalářské práce je zhodnocení finanční situace podniku FK Fotbal Třinec, a. s. v letech 2014 až 2018. Z pohledu externího uživatele zveřejněných účetních výkazů společnosti bylo zkoumáno její finanční zdraví, a to za pomoci horizontální a vertikální analýzy absolutních hodnot a následně vybraných poměrových ukazatelů.
Klíčová slova: horizontální analýza; Finanční analýza; FK Fotbal Třinec, a. s.; poměrové ukazatele; absolutní ukazatele; vertikální analýza
Název práce: Finanční analýza FK Fotbal Třinec, a. s
Autor(ka) práce: Dubský, David
Vedoucí práce: Heršálek, Petr
Oponenti práce: Kodl, Matyáš
The aim of this bachelor thesis is to evaluate the financial situation of FK Fotbal Třinec, a. s. for the period from 2014 to 2018. The evaluation of company’s financial health was carried out from the perspective of the external user of publicly accessible financial report and using horizontal and vertical analysis of absolute indicators and afterwards using selected relative indicators.
Klíčová slova: Financial analysis; vertical analysis; absolute indicators; FK Fotbal Třinec, a. s.; horizontal analysis; relative indicators

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Finance
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku