Fundamentální analýza akcie Coca-cola

Autor(ka) práce: Bláha, Zdeněk
Vedoucí práce: Veselá, Jitka
Oponenti práce: Budkov, Roman
Má bakalářská práce se věnuje výhradně fundamentální analýze akciového titulu společnosti „The Coca-Cola Company“. Cílem je provést fundamentální analýzu akcie firmy Coca-Cola a na základě výsledků vytvořit investiční doporučení v dlouhodobém časovém horizontu. V první kapitole se budu zabývat globální fundamentální analýzou, tedy dopadem globálních faktorů na akciové trhy, a ve druhé pak odvětvovou fundamentální analýzou. Závěrem se budu věnovat firemní fundamentální analýze a výpočtu vnitřní hodnoty akcie.
Klíčová slova: akcie; Coca-Cola; investování; americký akciový trh; fundamentální analýza; vnitřní hodnota akcie
Název práce: Fundamental Analysis of CoCa-Cola Stock
Autor(ka) práce: Bláha, Zdeněk
Vedoucí práce: Veselá, Jitka
Oponenti práce: Budkov, Roman
My bachelor thesis is focused only on fundamental analysis of „The Coca-Cola company“ share. The aim is to give investment recommmendation based on all parts of fundamental analysis, done by me, for this index. The first capitol is dealing with Economic analysis, thus the impact of global factors on stock markets and the second one with Industry analysis. The conclusion contains Company analysis and calculation of intrinsic value of the share.
Klíčová slova: intrinsic value; Coca-Cola; fundamental analysis; investing; american stock market; stock

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Finance
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví