Návrh využití moderních forem Public Relations pro turistickou destinaci

Název práce: Návrh využití moderních forem Public Relations pro turistickou destinaci
Autor(ka) práce: Hervířová, Hana
Vedoucí práce: Musil, Martin
Oponenti práce: Krbová, Jana
Cílem této diplomové práce je navrhnout vhodné formy Public Relations pro vybranou turistickou destinaci na Jindřichohradecku. Teoretická část se zabývá problematikou cestovního ruchu, Public Relations a využití Public relations v cestovním ruchu. Zjištění teoretické části jsou základem pro metodickou a praktickou část. Na základě metodické části jsou provedeny analýzy vybrané turistické destinace. Výstupem je návrh vlastního portfolia PR, využitelného v praxi dané destinace, se zaměřením na moderní formy komunikace.
Klíčová slova: Public Relations; Cestovní ruch; Turistická destinace
Název práce: Proposal for the Use of Modern Forms of Public Relations for Tourist Destination
Autor(ka) práce: Hervířová, Hana
Vedoucí práce: Musil, Martin
Oponenti práce: Krbová, Jana
The aim of this thesis is to propose appropriate forms of Public Relations for chosen tourist destination in the region Jindřichohradecko. The theoretical part deals with the issue of tourism, Public Relations and the use of public relations in tourism. The findings contained in the theoretical part are serve as a basis for methodical and practical part. Analyses of the selected tourist destination are performed based on the methodical part. The outcome is a proposal of PR portfolio focusing on the modern forms of communication which would be also applicable in chosen tourist destination.
Klíčová slova: Public Relations; Tourism; Turistic destination

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management