Provoz a služby Letiště Václava Havla

Autor(ka) práce: Loncká, Veronika
Vedoucí práce: Abrhám, Josef
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Provoz a služby Letiště Václava Havla: Diplomová práce se zabývá problematikou provozu a služeb největšího letiště v České republice v hlavním městě Praze. Hlavním cílem práce je detailně popsat služby, které letiště cestujícím nabízí, dále pak zhodnotit provoz na pražském letišti se zaměřením na loňskou rekordní sezónu roku 2016. Teoretická část je věnována historii, objektům na letišti, nabídce služeb a provozu. Praktická část má za úkol zmapovat, jaké služby cestující nejčastěji využívají se zaměřením na jejich pohlaví a věk.
Klíčová slova: využívání; spokojenost; destinace; cestující; služby; provoz; letiště; Letiště Václava Havla
Název práce: Operations and services of Václav Havel Airport
Autor(ka) práce: Loncká, Veronika
Vedoucí práce: Abrhám, Josef
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Operations and services of Václav Havel Airpot: The Master´s thesis derals with operations and services of the largest and busiest airport in the Czech Republic, situated in its capital city. The main goals of the thesis are a detailed description of the services the airport offers to travellers and an evaluation of the airport´s operations with regards to its 2016 record season. The theoretical section of the thesis deals with the airport´s history, its premises and its range of operations and services. The analytical section aims to map which of tis services are most widely used with regards to travellerś gender and age.
Klíčová slova: Václav Havel Airport; utilization; satisfaction; destinations; travellers; services; operations; airport

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů