Analýza značky společnosti Slevomat

Autor(ka) práce: Zachová, Barbora
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Průša, Přemysl
Diplomová práce, na téma analýza značky Slevomat, se zabývá vnímáním této značky koncovými zákazníky. Vnímaná image je zjišťována na základě vlastního dotazníkového šetření. Diplomová práce se skládá z jedné teoretické a tří prakticky zaměřených kapitol. První kapitola slouží jako teoretický podklad k pochopení celé práce. Druhá část je zaměřená na vybranou společnost. Na její představení, SWOT analýzu, analýzu konkurence a na analýzu její stávající značkové strategie. Třetí kapitola popisuje průběh dotazníkového šetření a poskytuje jeho vyhodnocení. V závěrečné kapitole jsou uvedena možná doporučení do budoucna.
Klíčová slova: stategické řízení značky; image značky; slevový portál ; analýza značky
Název práce: Brand analysis of Slevomat.cz Ltd
Autor(ka) práce: Zachová, Barbora
Vedoucí práce: Postler, Milan
Oponenti práce: Průša, Přemysl
Master´s thesis named Brand Analysis of Slevomat deals with the perception of this Czech brand by the end costumers. Perceived image is determined based on my own research. This diploma thesis consists of one theoretical and three practically oriented chapters. The first chapter serves as a theoretical basis for understanding the whole thesis. The second part focuses on selected company. This part is focused on introduction of the company, SWOT analysis, competition analysis and existing brand strategy. The third chapter describes how the research was conducted and provides its evaluation. The final chapter outlines possible recommendations for the future.
Klíčová slova: brand management; brand image; discount portal; brand analysis

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací