Péče o zaměstnance ve společnosti MATRIX a.s

Název práce: Péče o zaměstnance ve společnosti MATRIX a.s
Autor(ka) práce: Bezdíčková, Michaela
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela
Oponenti práce: Bárta, Martin
Tématem bakalářské práce je péče o pracovníky. Teoretická část obsahuje vymezení problematiky péče o zaměstnance a bližší seznámení s oblastmi, které do této problematiky spadají. Poznatky z teoretické části jsou pak dále využity jako východisko pro část praktickou., která se věnuje společnosti MATRIX a. s. a jejímu současnému systému péče o pracovníky. Cílem práce je zhodnotit aktuální nastavení péče o zaměstnance a zjistit, zda jsou zaměstnanci společnosti s tímto stavem spokojeni. Metody použité pro hodnocení stavu péče o zaměstnance jsou dotazníkové šetření mezi pracovníky vybrané divize a osobní rozhovory s kompetentními pracovníky. Přínosem práce je vyhodnocení zjištěných informací a na jejich základě navrhnout opatření, která by přispěla ke zlepšení systém péče o zaměstnance ve společnosti MATRIX a. s.
Klíčová slova: zaměstnanecké benefity ; odměňování; péče o zaměstnance
Název práce: Employee care in MATRIX a.s
Autor(ka) práce: Bezdíčková, Michaela
Vedoucí práce: Palíšková, Marcela
Oponenti práce: Bárta, Martin
This bachelor thesis mainly focuses on employee care. Theoretical part provides definition of employee care and takes a closer look at issues that fall under this area. The findings from theoretical part are then used as a basis for the practical part that focuses on how MATRIX a.s. takes care of its employees. The aim of this bachelor thesis is to assess the system of employee care and find out whether employees are satisfied with its setting. Methods used to determine the current state of employee care in said company were a questionnaire and interviews with competent employees. The contribution of this thesis is to evaluate the findings and based on this information make some suggestions that could lead to improvement of the system of employee care and its efficiency.
Klíčová slova: employee care; rewarding; employee benefits

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra personalistiky