Systém hodnocení zaměstnanců v organizaci

Název práce: Systém hodnocení zaměstnanců v organizaci
Autor(ka) práce: Hladík, Jakub
Vedoucí práce: Stříteský, Marek
Oponenti práce: Šilerová, Lenka
Cílem práce je analyzovat aktuální systém hodnocení zaměstnanců ve firmě IPSOS s.r.o., provést hodnocení na základě komparace se zásadami a principy zjištěnými syntézou z teoretických zdrojů, a na základě analýzy dat získaných dotazováním, ať už formou rozhovorů či dotazníků, navrhnout optimalizaci. V teoretické části budu čerpat z odborné literatury, kde popíšu, jaká se dají stanovit kritéria hodnocení, jaké se používají postupy, a dále uvedu rozdíly mezi hodnocením podřízených a mezi hodnocením manažerů. V praktické části budou informace čerpány z materiálů firmy IPSOS s.r.o., z rozhovorů hodnotících i hodnocených pracovníků a dále s vedoucím pracovníkem oddělení lidských zdrojů.
Klíčová slova: kompetenční model; Hodnocení pracovníků; model 360°
Název práce: Appraisal system in organization Ipsos s.r.o
Autor(ka) práce: Hladík, Jakub
Vedoucí práce: Stříteský, Marek
Oponenti práce: Šilerová, Lenka
The target of this thesis is to revise current appraisal system at company Ipsos s.r.o., evaluate it on a basis of comparation with theoretical principles and based on analysis of data, obtained by questioning in form of interviews or surveys, come up with optimalization. In the theoretical part, I will draw up the informations from the literature, describe the criteria of evaluation, the procedures used and also the differences between the evaluation of the subordinates and the evaluation of the managers. In the practical part, the information will be drawn from IPSOS s.r.o. materials, from the interviews of the evaluators and from the staff of the Human Resources Department as well.
Klíčová slova: competences; 360 model; Appraisal system

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská