Odhad objektivizované hodnoty společnosti Ferrero Česká s.r.o

Název práce: Odhad objektivizovanej hodnoty spoločnosti Ferrero Česká s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práca je písaná formou znaleckého posudku s cieľom určiť objektivizovanú hodnotu spoločnosti Ferrero Česká s.r.o. k dátumu ocenenia 31.8.2015. Odhad vybranej hodnoty je uskutočnený metódou diskontovaných peňažných tokov typu entity (ako hlavnou metódou) a metódou tržného porovnania. K dosiahnutiu cieľa bola využitá finančná a strategická analýza, určenie generátorov hodnoty a zostavenie finančného plánu.
Klíčová slova: ocenenie podniku; objektivizovaná hodnota; Ferrero Česká s.r.o.; finančná analýza; metóda DCF entity; finančný plán; generátory hodnoty; strategická analýza
Název práce: Odhad objektivizované hodnoty společnosti Ferrero Česká s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práce je vypracována ve formě znaleckého posudku, s cílem stanovit objektivizovanou hodnotu společnosti Ferrero Česká s.r.o. k datu ocenění 31.8.2015. Odhad hodnoty je proved metodou diskontovaných peněžních toků typ entity (jako primární metoda) a metodou tržního srovnání. K dosažení tohoto cíle byla využita finanční a strategická analýza, určení generátorů hodnoty a sestavení finančního plánu.
Klíčová slova: ocenění podniku; objektivizovaná hodnota; Ferrero Česká s.r.o.; finanční analýza; strategická analýza; generátory hodnoty; finanční plán; metoda DCF entity
Název práce: Estimation of the objectified value of Ferrero Česká s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
The diploma thesis is written in the form of an expert opinion to determine the objectified value of the company Ferrero Česká s.r.o. as of August, 31st 2015. Estimated value is appraised using the discounted cash flow method of the entity (as the primary method) and the market comparison method. To achieve the goal, financial and strategic analysis, the determination of value generators and the compilation of the financial plan were used.
Klíčová slova: Ferrero Česká s.r.o.; business valuation; objectivized value; financial plan; value drivers; strategic analysis; financial analysis; DCF method entity

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Finance a oceňování podniku
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku