Podnikatelský záměr založení cukrářské výdejny

Název práce: Podnikatelský záměr založení cukrářské výdejny
Autor(ka) práce: Kolářová, Alena
Vedoucí práce: Žufan, Jan
Oponenti práce: Vaško, Martin
Cílem diplomové práce je charakterizovat podnikání včetně stravovacích služeb, nastínit základní informace o tvorbě podnikatelského plánu a poté zpracovat detailní podnikatelský plán na konkrétní gastronomickou provozovnu. V úvodu práce je čtenář obeznámen se základními informacemi o podnikání a podnikání ve stravovacím sektoru. Tyto informace jsou obsahem pro lepší pochopení praktické části, ve které se práce zaměřuje na konkrétní možnost podnikání založením kavárny a cukrářské výdejny v Praze. Po zpracování podnikatelského plánu bude finálně rozhodnuto, zda je podnikatelský záměr dobrou a především reálnou volbou.
Klíčová slova: Finanční plán; Podnikatelský plán; Cukrářství
Název práce: Business plan for a cake bakery
Autor(ka) práce: Kolářová, Alena
Vedoucí práce: Žufan, Jan
Oponenti práce: Vaško, Martin
This master thesis aims to define entrepreneurship including catering services, shows basic information about how to create business plan and afterwards making particular one about a concrete gastronomic facility. In the introduction you will find out the basic information about entrepreneurship itself and also about enterpreneurship in catering services. Those information precede better understanding of the practical part, in which thesis aims to concrete opportunities of entrepreneurship in catering services based in capital city of Prague.
Klíčová slova: Sweet-shop; Financial plan; Business plan

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch