Komunikační strategie pro podnik vstupující na trh

Název práce: Komunikační strategie pro podnik vstupující na trh
Autor(ka) práce: Šimečková, Karolína
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Frýbertová, Martina
Ve své diplomové práci jsem se rozhodla zabývat problematikou marketingové komunikace, jejími specifiky pro internetové prostředí a její důležitostí pro začínající firmu Guide-Tour, s.r.o. podnikající v oblasti cestovního ruchu. Toto téma jsem si vybrala z toho důvodu, že se mi naskytla jedinečná příležitost být u zrodu této nové firmy a podílet se na jejím vstupu na český trh. Jako cíl práce jsem si stanovila na základě provedených analýz vypracovat návrh komunikační strategie pro tuto firmu a pomoci jí tak s budováním své značky a navázáním vztahů s potenciálními zákazníky.
Klíčová slova: marketingová komunikace; komunikační strategie; cestovní agentura; internetový marketing; sociální média
Název práce: Communication strategy of the start-up company
Autor(ka) práce: Šimečková, Karolína
Vedoucí práce: Filipová, Alena
Oponenti práce: Frýbertová, Martina
The aim of my master thesis is to deal with the issue of marketing communication, its specifics for the Internet environment and its importance for the travel start-up Guide-Tour Ltd. I have chosen this topic because of my unique opportunity to be at the start of this new company and participate in its entry into the Czech market. On the basis of performed analyzes I have set up a communication strategy for this company, help it with building of its brand and establishing relationships with potential customers.
Klíčová slova: marketing communication; communication strategy; internet marketing communication; social media; travel agency

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací