Analýza automatizácie obchodného procesu vo vybranej firme

Název práce: Analýza automatizácie obchodného procesu vo vybranej firme
Jazyk práce: Slovensky
Cieľom práce je zmapovať, analyzovať dva súčasné obchodné procesy v rámci 2 projektov technologickej spoločnosti vyznačujúce sa rozdielnosťou v časovej náročnosti, nákladovosti a miere automatizácie. Každý z obchodných procesov náleží jednému konkrétnemu projektu, ktoré majú jeden spoločný cieľ – predať službu koncovému zákazníkovi. Teoretická časť je zameraná na vysvetlenie problematiky podnikových procesov, zlepšovateľské metódy ich historický vývoj a moderné trendy v rámci zlepšovania obchodných procesov. Syntéza poznatkov a analýza obchodných procesov tvorí jadro praktickej časti.
Klíčová slova: Automatizácia; obchodný proces; zlepšovanie procesov
Název práce: Analýza automatizácie obchodného procesu vo vybranej firme
Jazyk práce: Slovensky
Cílem práce je zmapovat a analyzovat dva současné obchodní procesy v rámci 2 projektů technologické společnosti vyznačující se rozdílností v časové náročnosti, nákladnosti a míře automatizace. Každý z obchodních procesů náleží jednomu konkrétnímu projektu. Oba mají jeden společný cíl - prodat službu koncovému zákazníkovi. Teoretická část je zaměřena na vysvětlení problematiky podnikových procesů, zlepšovatelské metody, jejich historický vývoj a moderní trendy v rámci zlepšování obchodních procesů. Synteze poznatků a analýza obchodních procesů tvoří jádro praktické části
Klíčová slova: Automatizace; obchodní proces; zlepšování procesů
Název práce: Analysis of automation of a sales process in a specific company
Jazyk práce: Slovensky
The aim of this work is to map and analyse two current sales processes within 2 projects of a technological company. The two processes differ in the field of costs, time consumption and level of automation. Each of the business process belongs to one of the project sharing the same goal – selling the service to an end-customer. The theoretical part is focused at explanation and summary of corporate processes, methods of their enhancement, their historical development and current trends within sales process enhancement. The synthesis of knowledge and analysis of sales processes form the core of the practical section.
Klíčová slova: sales process; Automation; process enhancement

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská